קייטנות לדתיים
קייטנות לדתיים מתקיימות במקומות שונים בארץ. יש קייטנות שבהן הילדים מגיעים בשעה שמונה וחצי עם ההסעה והקייטנה מסתיימת בשעה אחת וחצי ויש קייטנות עם פנימייה שהילדים מבלים בה כולל לינה בין שבוע לשבועיים. קייטנות עם לינה מתקיימות במספר ישיבות ואולפנות ברחבי הארץ. כמובן שיש הפרדה בין בנים לבנות. בקייטנות לדתיים מטבע הדברים שמים דגש על תפילה, מעט לימוד והרבה כיף במסגרת חוגים בתחומי אומנות, ספורט, טיולים, ביקור בלונה פרק, ימי כיף בבריכת שחיה והופעות של קוסמים ואומנים אחרים בקייטנה.
יש קייטנות ייעודיות גם לציבור הדתי. יש קייטנת בישול בה הילדים לומדים בישול ואפיה וכללי כשרות, קייטנת ספורט לבנים בנפרד ולבנות בנפרד, קייטנות מחשבים ואפילו סאמר סקול לילדים שומרי מסורת. כמו בכל דבר אחר שקשור לילדים רצוי לבדוק עם למפעילי הקייטנות יש רישיון הפעלה, האם יש ביטוח, כמה ילדים יהיו בקבוצה כמה מדריכים יהיו לכל קבוצת ילדים ואיזו הכשרה יש למדריכים. כל זאת ייתן לכם מושג איך יבלו הילדים בקייטנה ולכם יהיה בעזרת ה' ראש שקט.

 

 

סיפורים מקייטנות

אין ספק שכל מי שהשתתף פעם בקייטנה כל שהיא נשאר עם זכרונות, התרשמויות, חוויות וחברים חדשים.  בהמשך יש התרשמויות מקייטנות ובטוח לא מדובר על סיפורים לילדים אלא על דברים אמיתיים.
רוצים לספר לכולם איך ביליתם בחופש בקייטנה?
הגעתם למקום הנכון.

לחץ כאן לכתוב את הספור שלך מהקייטנה >>>

 

 

התלבטתי לאיזה קיטנה לשלוח את התאומות שלי
מיד אחרי שבועות התלבטתי לאיזה קיטנה לשלוח את התאומות בנות ה-9 שלי. אחרי ברורים ראיתי שלקייטנה פרטית אין לי תקציב, מה גם שכולן קצרות יותר מקייטנה עירונית. אז רשמתי אותן לקייטנה עירונית. כל בוקר בשעה 07:45 הגיע אוטובוס עם מדריכה בקייטנה. הן חזרו כל יום עם חוויות והתלהבות. לקייטנה הייתה כותרת "18 יום סביב העולם" כל קבוצה שבה היו בין 20 ל-25 ילדים קיבלה שם של עם. אסקימוסים, אינדיאנים, אפריקנים, יפאנים ומה לא. הם למדו שירים קישטו את מתחם הקבוצה לפי הנושא וכל יום שמעו בסוף היום פרק בסיפור שהגיע לשיאו ולסיומו ביום האחרון. הן השתתפו בחוגי יצירה, היו בבריכה פעמיים בשבוע, פעם היו בהצגה, יום אחד הגיעו קוסם וליצן לקייטנה, יום אחר יצאו לחוות סוסים בקיצור חלום. הן כבר הודיעו לי שבשנה הבאה הן רוצות שוב להירשם לקייטנה. מבחינתי כאמא קיבלתי תמורה מלאה לכספי.
אמא לזוג תאומות


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
קייטנות קיץ 2017 

 
קייטנות 2017 
 
 

פרסום חינם

 

website statistics