קייטנות לדתיים
קייטנות לדתיים מתקיימות במקומות שונים בארץ. יש קייטנות שבהן הילדים מגיעים בשעה שמונה וחצי עם ההסעה והקייטנה מסתיימת בשעה אחת וחצי ויש קייטנות עם פנימייה שהילדים מבלים בה כולל לינה בין שבוע לשבועיים. קייטנות עם לינה מתקיימות במספר ישיבות ואולפנות ברחבי הארץ. כמובן שיש הפרדה בין בנים לבנות. בקייטנות לדתיים מטבע הדברים שמים דגש על תפילה, מעט לימוד והרבה כיף במסגרת חוגים בתחומי אומנות, ספורט, טיולים, ביקור בלונה פרק, ימי כיף בבריכת שחיה והופעות של קוסמים ואומנים אחרים בקייטנה.
יש קייטנות ייעודיות גם לציבור הדתי. יש קייטנת בישול בה הילדים לומדים בישול ואפיה וכללי כשרות, קייטנת ספורט לבנים בנפרד ולבנות בנפרד, קייטנות מחשבים ואפילו סאמר סקול לילדים שומרי מסורת. כמו בכל דבר אחר שקשור לילדים רצוי לבדוק עם למפעילי הקייטנות יש רישיון הפעלה, האם יש ביטוח, כמה ילדים יהיו בקבוצה כמה מדריכים יהיו לכל קבוצת ילדים ואיזו הכשרה יש למדריכים. כל זאת ייתן לכם מושג איך יבלו הילדים בקייטנה ולכם יהיה בעזרת ה' ראש שקט.

 

 

סיפורים מקייטנות

אין ספק שכל מי שהשתתף פעם בקייטנה כל שהיא נשאר עם זכרונות, התרשמויות, חוויות וחברים חדשים.  בהמשך יש התרשמויות מקייטנות ובטוח לא מדובר על סיפורים לילדים אלא על דברים אמיתיים.
רוצים לספר לכולם איך ביליתם בחופש בקייטנה?
הגעתם למקום הנכון.

לחץ כאן לכתוב את הספור שלך מהקייטנה >>>

 

 

קייטנת סאמר סקול לכל החיים
שמי ירון. אני רוצה לספר לכם על חוויית החיים שלי מהקיץ האחרון. לפני הבר מצווה שלי ההורים שאלו אותי מה אני רוצה כמתנת בר מצווה. אמרתי שאני רוצה לנסוע ל Summer School. ההורים אמרו שזה יקר, שזה מסוכן לנסוע לבד לחוץ לארץ, אבל אני התחלתי לנדנד להם מהבוקר עד הערב. בסוף הם דיברו עם הסבים והסבתות ועם דודה שלי וכולם התגייסו והוחלט ש- Summer School תהיה מתנת בר מצווה מכולם ביחד. לפני הנסיעה אספו את כל היוצאים לחו"ל לגיבושון. כבר בגיבושון התיידדתי עם ילד אחד מירושלים וילדה מאשדוד. הגענו לאנגליה והיינו בהלם מהפאר של הפנימייה. כל שניים קיבלו חדר נורא יפה. אמנם בכיתות לא הייתי עם החברים מישראל אבל כל יתר הזמן היינו ביחד. המורים היו אחלה, צעירים ומצחיקים. כל יום אחרי הלימודים היינו יוצאים לבילויים, היו ימים שבכלל לא למדנו בכיתות ונסענו מהבוקר לטיולי שיט, עשינו סנפלינג ועוד כל מיני בילויים וימי כיף. אין לכם מושג איזה כיף זה להכיר ילדים מארצות אחרות ולהיות עם מורים ומדריכים שיודעים רק אנגלית. עכשיו יש לי ציונים מעולים באנגלית ובכלל אין לי בעיה עם המקצוע.

ירוןתגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
קייטנות קיץ 2017 

 
קייטנות 2017 
 
 

פרסום חינם

 

website statistics