קייטנות אומנות

יש קייטנות אומנות שמתמקדות רק בציור. אז עולה השאלה, מה אפשר לחדש בתחום הזה? אפשר לצייר על משטחים שונים במגוון רחב של מרקמים, בצבעים מחומרים שונים כגון צבעי פנדה, גירים, צבעי גואש ואקריליק ועוד. ב- summer school הילדים מתבקשים לצייר נופים מארץ מוצאם ובקייטנת סאמר סקול הישראלי מלמדים את הילדים שירים באנגלית ומבקשים מהם לצייר את השיר. יש קייטנות summer school שפועלות סביב נושא האומנות באנגלית ובתחומי אומנויות שונים. בכל באופן כללי בכל קייטנה יש תחומי אומנות שונים שבאים לידי ביטוי.

 

 

קייטנת אומנות

בכל רחבי הארץ מתקיימות קייטנות שהדגש בהן על אומנות. יש קייטנות אומנות שמתמקדות בתחום אחד ויש כאלה שמציעות לילדים שניים או שלושה תחומים. בקייטנת אומנויות הבמה, מטבע הדברים משולבים תחומי אומנות שונים. יש בהן הופעה על במה, המחזות, מחול ועוד.
יש קיינות מוזיקה שילדים משתפרים בנגינה או שירה או יש קייטנות ציור בהם הילדים לומידם לצייר, כולל דפי צביעה לילדים ועד ליצירת תמונות בשמן.
אלה בדרך כלל התחומים לגיל גן חובה ועד כתה ד'. לכיתות ה' ו' נוסף גם תחום הצילום, המוסיקה, הפעלת אולפן הקלטות ואפילו תאורה.

 

 

קייטנות אמנות רב תחומיות
קייטנות אמנות, בישול, יצירה, קייטנות רב תחומיות. קייטנת האמנות והיצירה אצל אביטל רן נמשכת גם השנה!
יצירה, בישול, ספורט, סרטים, דרמה, משחקים בכל יום, ושלל פעילויות נוספות. הכל באווירה ביתית ויחודית בביתה הפרטי של אביטל רן, מדריכת חוגי אמנות, הכולל חצר רחבה וסטודיו עשיר לאמנות.גם לילדים שאינם אוהבים קייטנות!

הקייטנה מתקיימת ברחובות. הקייטנה מיועדת לבוגרי כיתות א'-ו', בנים ובנות כאחד. היא תתקיים מה-3.7.2011 עד ל-23.7.2011.

שם: קייטנת אמנות אצל אביטל רן

טל: 054-4936639

מייל: avitalran51@gmail.com

תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
קייטנות קיץ 2017 

 
קייטנות 2017 
 
 
 

website statistics