קייטנות קיץ 2016 לבחירתכם 

 

 

קייטנות ירושלים
בין הקייטנות העירוניות והפרטיות יש כאלה המתמקדות בנושא מסוים וכל הפעילות היא סביב הנושא כשלצידו הילדים זוכים לימי כיף בבריכה, טיולים והצגות. לכל נושא שאתם חושבים עליו יש קייטנה. קייטנות אומנות, Summer School, קייטנת בישול, כולל קייטנת בישול כשר למהדרין לציבור הדתי, קייטנת אקסטרים, קייטנת אקולוגיה, קייטנות ספורט בכמה תחומי ספורט ועוד. יש קייטנות שמתקיימים בהם שניים או שלושה מחזורים לאורך כל החופש הגדול.
לכל הקייטנות העירוניות צריך להיות אישור הפעלה של משרד החינוך. גם לקייטנות פרטיות צריך להיות אישור הפעלה. לפני שרושמים את הילדים לקייטנה פרטית חשוב לבדוק שלמפעיל יש רישיון להפעלת קייטנה וביטוח. והעיקר שיהיה לכם ולילדים חופשת קיץ.

 

 

קייטנות בירושלים

קייטנות בירושלים מתקיימות בכל רחבי העיר. בגני ילדים, בבתי ספר, במוזיאונים, באוניברסיטה ובמתנ"סים. בכל העיר מתקיימות קייטנות פרטיות במגוון רחב של נושאים וקשת מחירים. הייחוד של ירושלים שיש בה מספר גדול של קייטנות לציבור הדתי והחרדי.

 

 

קייטנת קיץ בגן החיות התנ"כי
ידוע שגן החיות התנ"כי הוא אטרקציה מיוחדת למשפחות רבות בגלל החוויה החינוכית והחברתית. לקייטנת הקיץ בגן החיות התנ"כי יש כמה מטרות: לרגש, לעורר עניין ולהלהיב את המשתתפים בכל מה שקשור לעולמם של בעלי החיים. החוויות שתעברו בתקופת הקייטנה יישארו עמכם להמשך כל החיים הדרך. קייטנה זאת מאפשרת כנסה מאחורי הכלובים  של האריות או הטיגריסים. הפילים יקבלו מהיד של הילדים אוכל וגם יתפשרו ביקורים במרפאת הווטרינרית של הגן. כאן ניתן ללמוד באיזה אופן עושים בדיקת אולטרא סאונד לקופים ולעוד בעלי חיים וללמוד כיצד מטפלים בעלי חיים. נושאים רבים נלמדים בדרך משחקים, חומרי עזר ללימוד ועבודות אומנות הקשורות לנושאים הנלמדים.
תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 
 
 
 
 

website statistics