קייטנות קיץ 2016 לבחירתכם 

 

 

קייטנות ירושלים
בין הקייטנות העירוניות והפרטיות יש כאלה המתמקדות בנושא מסוים וכל הפעילות היא סביב הנושא כשלצידו הילדים זוכים לימי כיף בבריכה, טיולים והצגות. לכל נושא שאתם חושבים עליו יש קייטנה. קייטנות אומנות, Summer School, קייטנת בישול, כולל קייטנת בישול כשר למהדרין לציבור הדתי, קייטנת אקסטרים, קייטנת אקולוגיה, קייטנות ספורט בכמה תחומי ספורט ועוד. יש קייטנות שמתקיימים בהם שניים או שלושה מחזורים לאורך כל החופש הגדול.
לכל הקייטנות העירוניות צריך להיות אישור הפעלה של משרד החינוך. גם לקייטנות פרטיות צריך להיות אישור הפעלה. לפני שרושמים את הילדים לקייטנה פרטית חשוב לבדוק שלמפעיל יש רישיון להפעלת קייטנה וביטוח. והעיקר שיהיה לכם ולילדים חופשת קיץ.

 

 

קייטנות בירושלים

קייטנות בירושלים מתקיימות בכל רחבי העיר. בגני ילדים, בבתי ספר, במוזיאונים, באוניברסיטה ובמתנ"סים. בכל העיר מתקיימות קייטנות פרטיות במגוון רחב של נושאים וקשת מחירים. הייחוד של ירושלים שיש בה מספר גדול של קייטנות לציבור הדתי והחרדי.

 

 

קייטנת אומנויות לחימה ובטיחות אישית לילדות
גם השנה קיימת קייטנת קיץ לבתחום אומנויות לחימה ובטיחות אישית רק לילדות בגילאי 7-12. בזמן הקייטנה תחשופנה הילדות לאפשרויות רבות של אומנויות לחימה כמו: קפוארה, טאקוונדו, קראטה, ג'ודו, יוגה ועוד. כמובן שקיימת התאמה בין השיעורים לגילן ולמרצן של הילדות. בנוסף הילדות משתתפות בסדנת בטיחות אישית המלמדת הצבת גבולות בריאים, הבחנה בין זרים ומכרים וחיזוק הדימוי העצמי.

למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 02-6781764
או במייל: elhalev@elhalev.org
תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 
 
 
 
 

website statistics