קייטנות קיץ 2016 לבחירתכם 

 

 

קייטנות ירושלים
בין הקייטנות העירוניות והפרטיות יש כאלה המתמקדות בנושא מסוים וכל הפעילות היא סביב הנושא כשלצידו הילדים זוכים לימי כיף בבריכה, טיולים והצגות. לכל נושא שאתם חושבים עליו יש קייטנה. קייטנות אומנות, Summer School, קייטנת בישול, כולל קייטנת בישול כשר למהדרין לציבור הדתי, קייטנת אקסטרים, קייטנת אקולוגיה, קייטנות ספורט בכמה תחומי ספורט ועוד. יש קייטנות שמתקיימים בהם שניים או שלושה מחזורים לאורך כל החופש הגדול.
לכל הקייטנות העירוניות צריך להיות אישור הפעלה של משרד החינוך. גם לקייטנות פרטיות צריך להיות אישור הפעלה. לפני שרושמים את הילדים לקייטנה פרטית חשוב לבדוק שלמפעיל יש רישיון להפעלת קייטנה וביטוח. והעיקר שיהיה לכם ולילדים חופשת קיץ.

 

 

קייטנות בירושלים

קייטנות בירושלים מתקיימות בכל רחבי העיר. בגני ילדים, בבתי ספר, במוזיאונים, באוניברסיטה ובמתנ"סים. בכל העיר מתקיימות קייטנות פרטיות במגוון רחב של נושאים וקשת מחירים. הייחוד של ירושלים שיש בה מספר גדול של קייטנות לציבור הדתי והחרדי.

 

 

קייטנת טכנולוגיה, מוסיקה וספורט
קייטנת מטריקס הינה אחת המובילות בעיר בכל הנוגע לתחומי המדע והטכנולוגיה בקרב בני נוער. הקייטנה פועלת במרכז "אספר" השוכן במינהל קהילתי רמות אלון.
הקייטנה נכנסת לשנת הפעילות השישית שלה וקולטת אליה ילדים בגילאי בתי ספר יסודיים מכל רחבי העיר.
אחד החידושים הגדולים בשנה זו הוא הסדנאות המקצועיות. בכל שבוע פעילות בקייטנה תועבר סדנה מקצועית בכל אחד מהתחומים הבאים: מוסיקה - ניצור מוסיקה ממוחשבת בתוכנות הייחודיות שלנו, טכנולוגיה- נבנה רובוטים בעלי מנוע, וניצור משחקי מחשב ואנימציה ממוחשבת בשילוב תוכנות שונות, ספורט - מאמנים מקצועיים מתחום הכדורגל, כדורסל, קפוארה, וריקוד יגיעו השנה להעביר את סדנאות הספורט השונות.
האוכל בקייטנה שלנו השנה יסופק על ידי שירותי הקייטרינג של
מערך ההסעות הרחב שלנו מאפשר הגעה נוחה ובטוחה לילדים מכל רחבי ירושלים ומהיישובים הסובבים אותה, ביניהם: מבשרת ציון, מעלה אדומים, גבעת זאב ועוד.

לפרטים נוספים: Maayant@mtova.org.il
אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלנו: "מרכז אספר מחשבה טובה"

טל: 02-5867662

מייל: maayant@mtova.org.il

תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 
 
 
 
 

website statistics