קייטנות בצפון
 קייטנות עירוניות נמשכות ברובן שלושה שבועות, גם במתנ"סים נמשכות רוב הקייטנות שלושה שבועות. בין הקייטנות הפרטיות יש קייטנות שנמשכות ארבעה ימים עד שבוע. יש קייטנות מחשבים, ספורט על תחומיו השונים, קייטנת אילוף כלבים, דפי צביעה לילדים, קייטנות מים, בישול דוגמנות, אומנויות שונות, קייטנות שמשלבות שחייה, יוגה ואומנות. בקייטנות עירוניות וקייטנות מתנ"ס יש בדרך כלל מחזור אחד. בקייטנות פרטיות יש מספר מחזורים קצרים. בכל מקרה לפני ההרשמה כדאי לבדוק עם הצאצא מה התחום שמושך אותו יותר ולרשום אותו לקייטנה שתעביר לו את הזמן בכיף וחלילה לא בניגוד לרצונו.

 

 

קייטנות בצפון

קייטנות בצפון הארץ יש מבחר קייטנות מגוון. מקייטנות עירוניות וקייטנות של המתנ"סים ועד קייטנות שפועלות בקיבוצים עם לינה. יש קייטנות במוזיאונים, ובאוניברסיטאות, קייטנות טבע ואקסטרים, סאמר סקול, גם מגוון המחירים נע ממחירים שווים כמעט לכול נפש ועד לקייטנות אלפי שקלים.

 

 

קייטנת ילד וכלבו
קייטנת ילד וכלבו  מעניקה לילדים הנרשמים בין הגילאים 7 – 14, חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת. הילדים שמשתתפים בקייטנה באים עם הכלבים שלהם מהבית או מקבלים כלבים שהם בכלבייה.

מטרת הקייטנה זה הכרות עם עולם הכלבים תוך כדי תחרויות גישוש ואיתור נעדרים, ספורט ומשחקי לילה לחיפוש נעדרים, עזרה ראשונה, שעורי וטרינריה ועוד. בקייטנה מתקיימות פעילויות. כפיות כמו בריכה ומשחקי מים, טיולים והמון כלבים.

 למידע נוסף, אנא פנו למשרד בטלפון 04-6754572

או באתר:
www.afikimdogs.co.ilתגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
קייטנות קיץ 2017 

 
קייטנות 2017 

 

 
 
 
 

website statistics